Kognitivně emoční revitalizace psychiky (KERP)

Cesta k harmonii a výkonnosti duše
Tuto techniku jsem vyvinula na základě dlouholeté praxe a na základě znalostí  z NLP (neurolingvis­tického programování), kvantového vědomí (kvantové psychologie), mentálního tréninku, koncentrované relaxace a vizualizace apod.
Myšlenka, kterou vytvoříme, se stává realitou, až když ji prožijeme srdcem. Což je jeden z důvodů, proč pozitivní myšlení není 100% řešení. Vše se můžeme naučit.

V psychice zůstává intenzivně to, co prožijeme i s emocí – to v psychice zůstává v dobrém i ve zlém.
I sportovec má v sobě mnoho různých emočních a myšlenkových záznamů, informací, které si často neuvědomuje nebo je nedokáže nepřepracovat, což komplikuje kvalitu života i výkonu.

 

Cesta ke změně ve čtyřech krocích:

  1. Bloky je třeba uvidět, přiřadit k nim pojmenování, spojit s emocí, která s tím souvisí.
  2. Bloky aktivně ve spolupráci uvolníme a pročistíme.
  3. Na uvolněné místo dosadíme správnou konstruktivní myšlenku s připojeným konstruktivním po­citem.
  4. Bez propojení s životní silou není práce dokončena. Ta u sportovců bývá obvykle na slušné úrovni, což usnadňuje osvojení žádoucího nastavení psychiky.

S jakými potíži se na mne sportovci  obrátili a touto technikou jsme našli řešení?

Témata, která jsou tímto způsobem řešitelná, jsou různorodá. Velmi dobrou zkušenost mám se sportovci při řešení „stresu“ v turnaji, napomáhá i při fixování pohybové dovednosti. Při individuální práci se sportovci ji lze uplatnit i pro zlepšení spolupráce v týmu.

A protože nás takové dovednosti ve školském systému neučí, jsem otevřena o tuto techniku a dovednost osobního růstu se podělit.

Když Vy budete mít pocit, že Vám mohu pomoci, „kontaktujte mne.“